Відбулася презентація нової книги «Нація сталевих людей»

2024-01-12

У бібліотеці №5 м. Кропивницького відбулася презентація нової книги «Нація сталевих людей» Валентина Карпова і Олексія Риби.

Під час презентації користувачі бібліотеки дізналися про перебіг перших 500 днів військових дій на території України. Авторська розповідь базується на багаторічній роботі з різними міжнародними інституціями та експертними середовищами. Присутні також ознайомились з документально-художньою літературою на військово-патріотичну тематику біля книжкової викладки «П’ятсот днів незламності». Під час інтерактивного спілкування у кожного була можливість задати авторам питання, висловити свою думку.

Валентин Євгенович дуже емоційно і відверто висловив свою власну думку про причини війни, сучасне становище країни, подальші перспективи тощо.

Під час заходу звучали вірші Тараса Шевченка, Ліни Костенко, інших відомих поетів.