Презентація нової книги «Із молитовника осені»

2024-01-26

У бібліотеці №5 відбулася презентація нової книги відомого поета і літератора, чия популярність сьогодні набирає обертів – Станіслава Новицького. Поет належить до молодого літературного покоління, яке ні на кого не схоже. Він своєрідно передає історичну пам’ять через призму сучасності.

Станіслав є членом Асоціації українських письменників і Товариства письменників і журналістів імені Івана Франка, а також головним редактором літературно-мистецьких альманахів «СІВАЧ» та «ЄВШАН».

Поет віднедавна став членом Національної спілки журналістів України. Вітаємо!

Бібліотека отримала в подарунок книгу поета «Із молитовника осені» (Харків : Видавництво ПРАВО, 2024). До збірки увійшли поетичні твори, навіяні війною та надією на відродження українського духу.

Під час зустрічі з користувачами бібліотеки пан Новицький читав свої ліричні вірші та розповів про творчі плани й задуми. Відвідувачі дізналися про його дитинство, про перші кроки на літературній ниві, ознайомились з творами автора, представленими на виставці одного письменника «Полиновий поет».

Працівники бібліотеки висловлюють щиру вдячність авторові за вагомий внесок у формування фонду бібліотеки.