Літературна альтанка «З книгою на лавці»

2023-06-08

Під час літніх канікул до послуг дітей бібліотека №5 пропонує книжкові новинки, різноманітні ігри, круїзи-вікторини, цікаві літературні подорожі, майстер-класи тощо.

Тож зустрічаємо літо гарним настроєм, чарівними посмішками та улюбленими книжками!

Літературна альтанка «З книгою на лавці» проходила на свіжому повітрі біля приміщення бібліотеки. Спочатку дітлахам запропонували інтелектуальну розминку: презентували нові книжки, читали цікаві уривки та провели вікторину. Ну, а другий етап, звичайно, – рухливі ігри. Розважилися граючи в літню гру «Парасолька». Читальня просто неба до вподоби всім! У тіні дерев так здорово гортати сторінки книжок, обмінюватися враженнями про прочитане, спілкуватися та жартувати! Діти разом з батьками прийняли участь у голосних читаннях книг українських письменників Галини Вдовиченко та Наталії Чуб. Поринувши у захоплюючий світ літературних пригод, дізналися про правила доброти і вивчили добрі слова.

З книжкового стенду «Світ навколо нас» діти обрали собі книгу для читання вдома.

«Розумна, натхненна Книга нерідко вирішує долю людини», – говорив Василь Сухомлинський. Під час канікул цікаво пізнавати світ і відправлятись у пригоди з надійним супутником – книгою.