Бажання дітей: наблизити Перемогу, підтримати і мотивувати воїнів-захисників

2023-05-09

З перших днів збройної агресії бібліотекарі і читачі-діти активно підтримують і допомагають українським захисникам – донатять на армію, плетуть сітки, волонтерять, і навіть надихають своїми малюнками та листами.

Національно-патріотичний онлайн-проєкт «Що я скажу солдату Перемоги» в бібліотеці №5 перетворився в дитячий патріотичний рух . А ще – діти захотіли поділитися з українськими захисниками своїми думками, у слові та малюнках викласти свою вдячність, захоплення, біль і тривогу, мрії про мир і ПЕРЕМОГУ. Наприклад, семикласниця Подлєсна Аня написала ціле есе «Війна змінила мою країну раз і назавжди».

Подібна культурна ініціатива зараз надзвичайно важлива. Адже беручи участь у даному проєкті, діти висловлюють накопичені емоції, свої відчуття і думки щодо подій війни, своє ставлення до героїв-захисників. Молодь відчуває власну належність до української нації та відповідальність за долю країни.

Нехай швидше повернуться додому з перемогою українські захисники, на рідній землі запанує мир. Нехай ніколи більше діти України не почують звуків повітряних тривог чи вибухів, а українській державності ніколи нічого не загрожує.

Наші діти щиро вірять, що їх посильний внесок теж невпинно наближає омріяний День Перемоги.

Всі тексти та малюнки наших читачів опубліковані на інтерактивній дошці «Що я скажу Солдату Перемоги» https://padlet.com/nbkidskiev/padlet-6zy4wda1074azrgi