Вечір-автограф з поетом М. Теніченком

2016-02-19

/Files/images/DSC_4305.JPG

19 лютого бібліотека зібрала поціновувачів поезії на свято рідної мови. До читальної зали завітав кіровоградський поет, член творчого об'єднання "Парус" Михайло Теніченко. Щоб відрекомендувати гостя, бібліотекарі підготували книжкову виставку "Літературні барви рідної землі" з цитатами його віршів. Поет розповів про своє творче життя, прочитав свої твори, відповів на питання молоді та дав корисні поради тим, хто робить перші спроби в поетичному слові.

Всі присутні з неймовірним задоволенням полинули в особливу ауру мелодії віршів. Автор презентував збірку «Природу нам не обманути". Прочитані вірші яскраво відображають його громадянську позицію, любов до рідної мови, до рідного краю. На закінчення заходу бажаючі отримали збірку поета з автографом та переглянули книги кіровоградських авторів, з творів яких відчули красу рідної мови.

Членам бібліотечного клубу «Кущівські дослідники» особливо приємно було познайомитись з Михайлом Григоровичем, тому що він теж мешкає на Кущівці.

Фото на пам'ять додало чудового настрою від спілкування з талановитою людиною.