Патріотичний конкурс селфі «І пам’ятає світ врятований»

2017-05-05

/Files/images/DSC_6200 (3).JPG

5 травня у бібліотеці-філії № 5 Кіровоградської МЦБС відбувся патріотичний конкурс селфі «І пам’ятає світ врятований», присвячений подіям Другої Світової війни.

Мета: підтримка рівня усвідомлення поняття патріотизму дітьми через створення ними селфі в історичному контексті Другої Світової війни.

До цієї події бібліотека підготувала огляд книжкової виставки-реквієму «Ожили в пам’яті миттєвості війни», під час якого молоде покоління ознайомилося зі знаменними подіями і пам’ятними датами війни.

Конкурс передбачає наступні різновиди фотозйомки(селфі), пов’язані з Другою Світовою війною (на вибір учасника):

Ø Зйомка на фоні історичної сімейної реліквії;

Ø Зйомка з ветераном або учасником;

Ø Зйомка на фоні пам’ятного місця;

Ø Зйомка на фоні книжкової виставки або під час проведення масового заходу.

Проведення конкурсу селфі послужить основою для створення фотоальбому «Нащадки» в соціальній мережі Фейсбук на сторінці відкритої групи «Бібліотека-філія№5».

Фото збиратимуться до 21 червня і будуть виставлені також на власному сайті бібліотеки.