Бібліобар "Літературний гурман"

2019-07-23

/Files/images/20190716_161447.jpg

Щоб вдовольнити спрагу нових книжок, у бібліотеці №5 організований бібліобар «Літературний гурман».

Книжкова інсталяція «Книги для відпочинку і душі», що складалася з трьох розділів - «Страви від гурмана», «Страви від дієтолога» та «Страви від шефа», знайомила присутніх з найцікавішими літературними новинками. Біля інсталяції відвідувачів пригощали за їх бажанням прохолодними напоями або чаєм. З огляду нової літератури присутні дізналися детальніше про нові надходження до бібліотеки, які можуть задовольнити будь-який смак – від секретів людської психіки до авантюрних романів. Приємно, що більшає нових книг на українській мові, наприклад «Стара холера» Володимира Лиса, «Свято неділі» Валерія Шевчука та інші. Всі присутні мали можливість познайомитися з картотекою нових надходжень.

Бібліотекарі запевнили, що бібліобар буде завжди до послуг користувачів, які побажають прочитати нову книгу і поділитися своїми думками та враженнями.