Збережемо свій рідний край!

2021-04-14

Талановиті юні читачі бібліотеки №5 обрали цю номінацію під час конкурс дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ». Цей конкурс приурочений до Всесвітнього дня охорони довкілля та проводиться у рамках Десятиліття дій Організації Об’єднаних Націй з відновлення екосистем (2021 – 2030 рр.).

Усі малюнки, що представлені на огляд, зворушливі, їх об’єднує любов до природи, рослинного і тваринного світу. Роботи дітей виконані в яскравих, світлих кольорах та передають різнобарв’я рідної природи.

Ознайомившись з виставкою-інсталяцією «Послухайте симфонію весни», читачі зацікавилися книгами, які нагадують, що люди не єдині господарі на землі. Постери із закликами по збереженню екології привертають увагу відвідувачів бібліотеки.